Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Nauczyciel, który legitymował się stopniem awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego na dzień 31 sierpnia 2022 r. kontynuuje awans zawodowy na stopień nauczyciela...

PORADA PRAWNA

20 września 2022 Awans zawodowy

Nauczyciel uzyskał 7 lipca 2022 r. awans zawodowy na nauczyciela kontraktowego, jakie zasady obowiązują go na awans na nauczyciela mianowanego?

Nauczyciel, który legitymował się stopniem awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego na dzień 31 sierpnia 2022 r. kontynuuje awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego według przepisów obowiązujących do dnia 31.08.2022 r. (tzw. „stara ścieżka”). W związku z tym, obowiązuje go dwuletni okres „wyczekiwania” przed otworzeniem stażu na stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Staż rozpocznie najwcześniej od 1 września 2024 r. w wymiarze 1 roku i 9 miesięcy.  

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2023 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT