Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Nauczycielka zatrudniona w niepublicznym punkcie przedszkolnym nie może odbywać stażu i ubiegać się o awans zawodowy; jest to mozliwe tylko w punktach publicznych...

PORADA PRAWNA

15 września 2015 Awans zawodowy

Nauczycielka jest zatrudniona w niepublicznym Punkcie Przedszkolnym prowadzonym przez stowarzyszenie. Nadzór pedagogiczny nad Punktem sprawuje dyrektor szkoły przy której Punkt działa. Czy nauczycielka zatrudniona w/w placówce może uzyskiwać kolejne stopnie awansu zawodowego (obecnie jest nauczycielem stażystą) ? Kto ewentualnie powinien nadać stopień nauczyciela kontraktowego?

Nauczycielka zatrudniona w niepublicznym punkcie przedszkolnym nie może odbywać stażu i ubiegać się o awans zawodowy; jest to mozliwe tylko w punktach publicznych prowadzonych przez jednostki samorządu terytorialnego (art. 14 ust. 6 UoSO).

 

 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Podstawa prawna

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2019 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT