Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Moim zdaniem TAK, albowiem ma wymagane w zawodzie nauczyciela kwalifikacje pedagogiczne oraz kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej o kierunku oligofrenopedagogika...

PORADA PRAWNA

Czy osoba ktora ukończyła studia magisterskie na kierunku nie zwiazanym z pedagogika, ale uzupełnila kwalifikacje studiami podyplomowymi z przygotowania pedagogicznego i oligofrenopedagogiki moze pracowac na stanowisku nauczyciela w osrodku rewalidacyjno-wychowawczym dla dzieci i młodziezy z niepełnosprawnoscia intelektualna w stopniu umiarkowanym i znacznym oraz głębokim?

Moim zdaniem TAK, albowiem ma wymagane w zawodzie nauczyciela kwalifikacje pedagogiczne oraz kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej o kierunku oligofrenopedagogika uprawniające do pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie.

 

 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2019 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT