Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Żaden przepis ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela, Dz. U. z 2018 r., poz. 967, ani ustawy z dnia 22 maja 2009 r. o nauczycielskich świadczeniach...

PORADA PRAWNA

12 lipca 2018 Kadry

Czy nauczyciel który jest na urlopie dla poratowania zdrowia może bezpośrednio po nim iść na świadczenie kompensacyjne? Nauczyciel spełnia wszystkie warunki świadczenia kompensacyjnego.

Żaden przepis ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela, Dz. U. z 2018 r., poz. 967, ani ustawy z dnia 22 maja 2009 r. o nauczycielskich świadczeniach kompensacyjnych, Dz.U. z 2018 r., poz. 128 nie wymagają faktycznego przepracowania chociaż jednego dnia przed przejściem na świadczenie, dlatego może z niego skorzystać nauczyciel, który rozwiąże stosunek pracy np. w ostatnim dniu urlopu dla poratowania zdrowia, jeśli spełnia pozostałe ustawowe wymogi. 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2022 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT