Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Na ten temat pisaliśmy wielokrotnie.Stan prawny obowiązujący dla nauczyciela, o którym mowa w pytaniu to przepisy, w oparciu które staż był rozpoczęty.Podstawa...

PORADA PRAWNA

13 września 2018 Awans zawodowy

Wychowawca rozpoczął staż na nauczyciela mianowanego 1.09.2014r. i powinien zakończyć go 31.05.2017r., jednak zakończył go 04.09.2018r. (taki termin w związku z potrzebą wydłużenia z powodu L-4, urlopu macierzyńskiego i rodzicielskiego). Nauczyciel złożył mi sprawozdanie, opiekun stażu przedłożył projekt oceny dorobku zawodowego. Muszę sporządzić ocenę dorobku zawodowego. Proszę o wskazanie mi podstaw prawnych na dokonanie oceny dorobku zawodowego tego nauczyciela w świetle obecnego stanu prawnego.

Na ten temat pisaliśmy wielokrotnie.Stan prawny obowiązujący dla nauczyciela, o którym mowa w pytaniu to przepisy, w oparciu które staż był rozpoczęty.Podstawa prawna:1. USTAWA z dnia 26 stycznia 1982 r. (ze zm.) Karta Nauczyciela.2. ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 1 marca 2013 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli.

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2023 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT