Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Od dnia 8 stycznia 2018 r., w związku ze zwiększeniem wymiaru zatrudnienia, nauczyciela należy zatrudnić na 18,6 godzin i wypłacać wynagrodzenie zgodnie z nowym wymiarem...

PORADA PRAWNA

05 stycznia 2018 Zatrudnianie (kodeks pracy)

Nauczyciel od 1.09 zatrudniony jest na umowę na 16,6 godziny od 20.11 dostaje 1 godzinę nauczania indywidualnego - średnioroczny przydział zmienia mu się na 17,34 h, ale umowę od 20.11 zmieniam na 17,6, następnie od 8.01 znowu dochodzi 1 godz. nauczania indywidualnego - średnioroczne zatrudnienie wzrasta do 17,8, ale faktyczny przydział wzrasta do 18,6. Jak powinnam podpisać umowę i jak płacić nauczycielowi?

Od dnia 8 stycznia 2018 r., w związku ze zwiększeniem wymiaru zatrudnienia, nauczyciela należy zatrudnić na 18,6 godzin i wypłacać wynagrodzenie zgodnie z nowym wymiarem etatu (art. 30 ust. 2 KN, art. 29 § 4 w zw. z § 1 pkt 3 i 4 i art. 78 § 1 KP).

 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Podstawa prawna

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT