Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne W odniesieniu do oceny dorobku zawodowego nie obowiązywała skala dotycząca oceny pracy, o której mowa w art. 6a ust. 4 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela,...

PORADA PRAWNA

05 lutego 2019 Awans zawodowy

Dokonałam oceny dorobku zawodowego nauczyciela dyplomowanego(czerwiec 2018r.)Była informacja, że ocena wg. wcześniejszych przepisów. Chcę się upewnić... wystawienie "ocena pozytywna" w myśl przepisów jest poprawna? Mam dylemat... czy obowiązuje , ocena wyróżniająca, dobra , negatywna.

W odniesieniu do oceny dorobku zawodowego nie obowiązywała skala dotycząca oceny pracy, o której mowa w art. 6a ust. 4 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela, Dz. U. z 2018 r., poz. 967 ze zm. W związku z tym sformułowanie "pozytywna ocena dorobku zawodowego" jest prawidłowe - art. 9c ust. 8 KN w brzmieniu obowiązującym do dnia 31 sierpnia 2018 r. 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Podstawa prawna

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2019 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT