Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Nauczycielka może rozpocząć staż we wrześniu 2019 r., jeśli jest zatrudniona zgodnie z kwalifikacjami co najmniej na pół etatu, na podstawie art. 9d ust. 1 i 2 i art. 3...

PORADA PRAWNA

11 września 2019 Awans zawodowy

Nauczycielka zatrudniona jest na podstawie art.10 ust.7 KN od dn. 11 lutego 2019 r. do 10 lutego 2020 r. Najprawdopodobniej zaistnieje możliwość przedłużenia umowy o pracę do końca roku szkolnego 2019/20. Czy może przedłożyć plan rozwoju zawodowego i realizować staż na nauczyciela kontraktowego?

Nauczycielka może rozpocząć staż we wrześniu 2019 r., jeśli jest zatrudniona zgodnie z kwalifikacjami co najmniej na pół etatu, na podstawie art. 9d ust. 1 i 2 i art. 3 pkt 3 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela, Dz. U. z 2018 r., poz. 967 ze zm. Wiąże się z tym obowiązek przedłożenia dyrektorowi planu rozwoju zawodowego (§ 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli, Dz.U. z 2018 r., poz. 1574).). 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT