Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne W przypadku, gdy nauczyciele wzięli udział w szkoleniu na podstawie polecenia służbowego dyrektora, a nie z własnej inicjatywy, są uprawnieni do dnia wolnego w terminach z...

PORADA PRAWNA

13 grudnia 2018 Kadry

Dzień dobry, Nasza placówka oświatowa zorganizowała wyjazd dwudniowy, piątek/sobota. W piątek odbyła się Rada Pedagogiczna , w sobotę szkolenie dla nauczycieli. Czy należy się za sobotę dzień wolny- dla nauczycieli?. Dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam Maja Kuptel-Niska

W przypadku, gdy nauczyciele wzięli udział w szkoleniu na podstawie polecenia służbowego dyrektora, a nie z własnej inicjatywy, są uprawnieni do dnia wolnego w terminach z nimi uzgodnionych – art. 1513 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy, Dz. U. z 2018 r., poz. 917. Wyjazd w sobotę, o którym każdy nauczyciel mógł samodzielnie zdecydować, nie uprawnia do świadczeń z tytułu nadgodzin. 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe





Copyright 2019 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT