Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Jednostka samorządu terytorialnego, która nie jest organem prowadzącym przedszkole, nie wyznacza swoich przedstawicieli do komisji kwalifikacyjnych i egzaminacyjnych w sprawie...

PORADA PRAWNA

22 października 2019 Awans zawodowy

Czy Dyrektor przedszkola niepublicznego (osoba fizyczna) będący organem prowadzącym, powinien zawiadomić JST o terminie posiedzenia komisji kwalifikacyjnej/egzaminacyjnej?

Jednostka samorządu terytorialnego, która nie jest organem prowadzącym przedszkole, nie wyznacza swoich przedstawicieli do komisji kwalifikacyjnych i egzaminacyjnych w sprawie awansu zawodowego nauczycieli niepublicznego przedszkola (art. 9g ust. 1 – 3 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela, Dz. U. z 2018 r., poz. 967 ze zm.), a w związku z tym dyrektor takiego przedszkola nie ma obowiązku zawiadamiania takiej jednostki o terminach posiedzeń komisji. 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe





Copyright 2022 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT