Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Nauczyciele kontraktowi i mianowani, którzy zakończą staż po dniu 31 sierpnia 2018 r. uzyskują ocenę pracy i postępowanie egzaminacyjne lub kwalifikacyjne odbywa się na...

PORADA PRAWNA

27 lutego 2019 Awans zawodowy

Nauczyciel część stażu na mianowanego odbył przed 2018 r. (później urlop) i część w 2019 r. Jak powinien napisać sprawozdanie zgodnie ze starym rozporządzeniem czy nowym?

Nauczyciele kontraktowi i mianowani, którzy zakończą staż po dniu 31 sierpnia 2018 r. uzyskują ocenę pracy i postępowanie egzaminacyjne lub kwalifikacyjne odbywa się na podstawie nowych przepisów.Oznacza to, że dokumentacja składana przez takiego nauczyciela powinna spełniać wymagania określone w nowym rozporządzeniu.

Podstawa prawna:

1. Ustawa z dnia 27 października 2017 r. o finansowaniu zadań oświatowych (Dz. U. z 2017 r. poz. 2203), w szczególności art. 127.

2. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (Dz.U. poz. 1574).

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe





Copyright 2019 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT