Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Do brania udziału w konkursie na dyrektora samorządowej jednostki oświatowej wymagane jest posiadanie co najmniej dobrej oceny pracy ustalonej w ciągu ostatnich 5 lat pracy...

PORADA PRAWNA

12 sierpnia 2019 Prawo oświatowe

Czy dyrektor, który otrzymał w czerwcu 2019 roku dobrą ocenę pracy, będzie mógł w 2020 roku przystąpić do konkursu na dyrektora szkoły?

Do brania udziału w konkursie na dyrektora samorządowej jednostki oświatowej wymagane jest posiadanie co najmniej dobrej oceny pracy ustalonej w ciągu ostatnich 5 lat pracy przed złożeniem oferty w konkursie - § 1 pkt 4 lit. a rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce (Dz.U. z 2017 r., poz. 1597). Dobra ocena pracy z czerwca 2019 r. uprawnia do udziału w konkursie w 2020 r. 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT