Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Procedury postępowania w sprawie, o której mowa w pytaniu są takie same, jak w przypadku szkoły publicznej, o czym pisaliśmy wielokrotnie na naszych stronach WWW np....

PORADA PRAWNA

03 stycznia 2015 Awans zawodowy

Proszę o odpowiedź na pytanie: jakie kroki powinien podjąć dyrektor placówki niepublicznej, aby nauczyciele mogli podjąć awans zawodowy na stopień nauczyciela stażysty, gdzie i do kiedy i kogo powiadomić o tym fakcie.

Procedury postępowania w sprawie, o której mowa w pytaniu są takie same, jak w przypadku szkoły publicznej, o czym pisaliśmy wielokrotnie na naszych stronach WWW np. http://www.nadzor-pedagogiczny.pl/porada/dowiedzialam-sie-o-mozliwosci-rozpoczecia-odbywani/3546.

Podstawa prawna: 1. USTAWA z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela, w szczególności rozdział 3; 2. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 marca 2013 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli.

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Podstawa prawna

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2019 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT