Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Oczywiście tak, w pełnym wymiarze, tj. w szkole podstawowej i gimnazjum 2 godziny tygodniowo po 60 minut (tak, jak nauczyciel-biblioteki, nauczyciel-pedagog,...

PORADA PRAWNA

26 sierpnia 2011 Prawo oświatowe

Czy wychowawca świetlicy ma obowiązek realizowania "Godzin karcianych"?

Oczywiście tak, w pełnym wymiarze, tj. w szkole podstawowej i gimnazjum 2 godziny tygodniowo po 60 minut (tak, jak nauczyciel-biblioteki, nauczyciel-pedagog, nauczyciel-psycholog).
Art. 42 Karty Nauczyciela z dnia 26.01.1982 r. (ze zm.)
Wiele razy pisaliśmy o tym na naszych stronach Portalu.

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe





Copyright 2022 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT