Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Do szkoły policealnej może zostać przyjęta jedynie osoba posiadająca wykształcenie średnie lub wykształcenie średnie branżowe – art. 18 ust. 1 pkt 2 lit. f ustawy z...

PORADA PRAWNA

01 października 2018 Prawo oświatowe

Czy można jednocześnie uczęszczać do szkoły średniej i do szkoły policealnej np. LO dla dorosłych i szkoła policealna dla dorosłych?

Do szkoły policealnej może zostać przyjęta jedynie osoba posiadająca wykształcenie średnie lub wykształcenie średnie branżowe – art. 18 ust. 1 pkt 2 lit. f ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe, Dz. U. z 2018 r., poz. 996 ze zm. Jeśli uczeń przed zapisaniem się do liceum posiadał już wykształcenie średnie uzyskane w szkole innego typu, może jednocześnie uczęszczać także do szkoły policealnej. 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe





Copyright 2022 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT