W związku z likwidacją szkoły nauczyciel chce przejść na wcześniejszą emeryturę (grudzień 2008 r. -
W związku z likwidacją szkoły nauczyciel chce przejść na wcześniejszą emeryturę (grudzień 2008 r. - 30 lat pracy, w tym 28 lat jako nauczyciel). Z jakim dniem powinien rozwiązać umowę o pracę, aby dostać obie odprawy, tzn. emerytalną i wynikającą z art. 20 KN? Nadmieniam, że od 1 września nauczyciel ten będzie zatrudniony w szkole prowadzonej przez stowarzyszenie.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Dostęp do pełnej treści materiałów wymaga subskrypcji. Dołącz do naszej społeczności już dziś!
Subskrybuj teraz