W związku z likwidacją szkoły nauczyciel chce przejść na wcześniejszą emeryturę (grudzień 2008 r. -

W związku z likwidacją szkoły nauczyciel chce przejść na wcześniejszą emeryturę (grudzień 2008 r. - 30 lat pracy, w tym 28 lat jako nauczyciel). Z jakim dniem powinien rozwiązać umowę o pracę, aby dostać obie odprawy, tzn. emerytalną i wynikającą z art. 20 KN? Nadmieniam, że od 1 września nauczyciel ten będzie zatrudniony w szkole prowadzonej przez stowarzyszenie.

Redakcja

28 maja 2012 r.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Dostęp do pełnej treści materiałów wymaga subskrypcji. Dołącz do naszej społeczności już dziś!

Subskrybuj teraz

Masz już konto?