Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

DOKUMENT DO SPRAWDZENIA

ZAMÓW DOKUMENT

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Godzina zajęć świetlicowych trwa 60 minut, a więc nie odlicza się od czasu pracy wychowawcy świetlicy przerw w zajęciach lekcyjnych, organizowanych tylko dla uczniów...

PORADA PRAWNA

11 lutego 2020 Kadry

Jeżeli nauczyciel pracuje w świetlicy np. w godz.12.05 do 15.30 to odlicza się przerwy lekcyjne, czy jest to łączny czas pracy?

Godzina zajęć świetlicowych trwa 60 minut, a więc nie odlicza się od czasu pracy wychowawcy świetlicy przerw w zajęciach lekcyjnych, organizowanych tylko dla uczniów uczęszczających na zajęcia edukacyjne. Przerwy międzylekcyjne są czasem pracy zarówno dla wychowawcy świetlicy, jak i dla nauczycieli przedmiotów - § 10 ust. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 lutego 2019 r. w sprawie szczegółowej organizacji publicznych szkół i publicznych przedszkoli (Dz.U. z 2019 r., poz. 502). 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe





Copyright 2020 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT