Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Powyższego zagadnienia nie reguluje rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (Dz.U. z...

PORADA PRAWNA

15 lipca 2019 Awans zawodowy

Jakie dane organu prowadzącego przedszkole niepubliczne powinny być zawarte na pieczątce dotyczącej egzaminu na nauczyciela mianowanego?

Powyższego zagadnienia nie reguluje rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (Dz.U. z 2018 r., poz. 1574), ponieważ organ prowadzący nie wydaje nauczycielowi ani dokumentacji załączanej do wniosku o wszczęcie postępowania egzaminacyjnego, ani też nie wydaje aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. W związku z tym jeśli na potrzeby jakiejś innej dokumentacji jest używana pieczęć organu prowadzącego, organ ten stosuje posiadane pieczęcie, które go jednoznacznie identyfikują. 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

PODOBNE PROBLEMY

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2023 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT