Proszę określić typ placówki, którą Państwo zarządzacie a dokumentacja i treści dla niej będą widoczne jako pierwsze. Szkoła Przedszkole

Dokumentacja dyrektora

SZKOLENIA WIDEO

NIEZBĘDNIK PRAWNY


Nadzor-pedagogiczny.pl Porady prawne Nauczyciel zatrudniony co najmniej na pół etatu zgodnie z kwalifikacjami najpóźniej do 14 września (wymóg terminu zatrudnieniu spełnia nauczyciel podany w pytaniu)...

PORADA PRAWNA

01 marca 2017 Awans zawodowy

Czy nauczyciel, który rozpoczął pracę w przedszkolu niepublicznym od dnia 5 września może rozpocząć awans zawodowy na stopień nauczyciela kontraktowego?

Nauczyciel zatrudniony co najmniej na pół etatu zgodnie z kwalifikacjami najpóźniej do 14 września (wymóg terminu zatrudnieniu spełnia nauczyciel podany w pytaniu) rozpoczyna staż bez składania wniosku do dyrektora, ale ma obowiązek opracowania planu rozwoju zawodowego, który zostanie zatwierdzony przez dyrektora do dnia 30 września lub zwrócony do poprawienia i jest realizowany w czasie stażu (art. 9d ust. 1 KN, § 3 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 marca 2013 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli, Dz. U. z 2013 r., poz. 393).

 

Jeśli napotkaliście Państwo na podobny problem i chcielibyście uzyskać indywidualną poradę ekspercką - prosimy o zadanie pytania ekspertom​.

Jeśli chcecie Państwo w nieograniczonym stopniu korzystać z indywidualnych
porad prawnych dostosowanych do potrzeb placówki prosimy o wykupienie
abonamentu.


Gwarantujemy zgodność z obowiązującymi
przepisami prawa.

Zamów bezpłatny biuletyn informacyjny. Śledź na bieżąco:
  • Komunikaty z Ministerstwa Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty!
  • Porady i opinie ekspertów.
  • Nowe narzędzia dla dyrektorów placówek oświatowych.
  • Bieżące informacje prasowe

Copyright 2023 Forum Media Polska sp. z.o.o | Redesign: Duind.com

ZAWARTOŚĆ

KONTAKT